آیفون ۷ اپل دارای نمایشگر ارتقا یافته و گزینه های ذخیره سازی بیشتری خواهد بود

در حالی که فقط ۳ روز تا رویداد مطبوعاتی ویژه‌ی اپل در شهر سن‌فرانسیسکو باقی مانده، اطلاعات جدیدی از آیفون ۷ فاش شده است. یک یادداشت پژوهشی به وسیله‌ی تحلیلگر مشهور، مینگ‌چی کو منتشر شده که شامل اطلاعات جالب و جدیدی در مورد نمایشگر ارتقا یافته، گزینه‌های ذخیره‌سازی و دوربین آیفون ۷ است. لطفا  احساس خوب را همراهی کنید.

انتظارها رو به اتمام بوده و کم‌کم در حال نزدیک شدن به رویداد مطبوعاتی رسمی اپل در شهر سن‌فرانسیسکو هستیم. در این بحبوحه، یادداشتی پژوهشی از تحلیلگر مشهور مینگ‌چی کو در اختیار وب‌سایت MacRumors قرار گرفته که اطلاعات جدیدی از مشخصات مورد انتظار برای نسل جدید گوشی هوشمند اپل را فاش کرده است.

در طول چند ماه گذشته، شایعه‌های بسیار زیادی در مورد iPhone 7 اپل منتشر شده است؛ اما آخرین گزارش تحقیقاتی منتشر شده به وسیله‌ی مینگ‌چی کو جزئیاتی قطعی و دقیقی را از مشخصات آیفون ۷ اپل فاش می‌کند. یکی از جالب‌ترین جنبه‌های گزارش مینگ‌چی کو تمرکز بر روی ظرفیت ذخیره‌سازی آیفون است. در حالی که انتظار داریم مدل پایه‌ی ۱۶ گیگابایتی آیفون به نفع مدل ۳۲ گیگابایتی کنار بکشد، طبق یادداشت‌های تحقیقاتی کو، مدل میانی آیفون ۷ به جای حافظه‌ی ۶۴ گیگابایتی با ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی همراه بوده و مدل گران قیمت‌تر هم از حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایتی بهره خواهد برد. وجود حافظه‌ی ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایتی قطعا خبر بسیار خوبی برای کاربرانی که علاقه‌ی زیادی به فیلم‌برداری ۴K، نصب نرم‌افزارهای حجیم یا ثبت عکس‌های با رزولوشن بالا دارند، خواهد بود.

کانال احساس خوب